Balbina

Witaj! :)

Na imię mam Balbina i jestem… Torebką Twoich Marzeń :) Nie zobaczysz mojego zdjęcia, ponieważ mogę wyglądać tak, jak tylko tego pragniesz. Dla Ciebie mogę być uwielbianą torebką dzienną, z którą praktycznie się nie rozstajesz. Mogę być też Twoją torbą do pracy, w której trzymasz niezbędne dokumenty. Mogę się też zmienić w torebkę koktajlową i wybrać się z Tobą na party lub rodzinne spotkanie, albo torebką wieczorową, którą zabierzesz na bal.

Stworzyła mnie Marlena. Nadała mi ludzkie cechy i pozwoliła pisać artykuły na blogu :) Czy to dziwne? Moim zdaniem raczej zabawne :) Mam nawet swój e-mail :) balbina.fbyf@gmail.com , więc jeśli masz do mnie pytania  pisz kiedy chcesz :) Postaram się odpowiedzieć na wszystkie :)

Na blogu piszę głównie o torebkach, które wychodzą spod maszyny Marleny. Co prawda nie jestem dziennikarką, ani pisarką, ale staram się z całych sił, żeby nikogo nie zanudzić :) Czy mi się to udaje – pozostawiam Twojej ocenie :)

Torebki Marleny nazywam moimi kubraczkami. Uwielbiam się w nie przebierać :) Wiem, że one nigdy nie będą moje, bo ich zadaniem jest spełnianie Twoich, a nie moich marzeń, ale w ten sposób, choć przez chwilę, mogę się nimi nacieszyć :)

Pozdrawiam Cię ciepło :)
Balbina

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s