Marlena

Witam Cię serdecznie na moim blogu, który poświęcony jest głównie mojej pasji i który od pewnego czasu, dość przewrotnie, prowadzony jest przez Balbinę :)

Nazywam się Marlena Forma. Pochodzę z niewielkiego miasta o dość nietypowej nazwie Turek, większości znanego pewnie z produkcji serków ;) Mam wspaniałą rodzinę i cudowną suczkę rasy cocker spaniel, którą pieszczotliwie nazywam Uszatą, choć wabi się zupełnie inaczej. Uwielbiam jej długie uszy, mokry nochal i bezinteresowne merdanie ogonem :)

Z wykształcenia jestem plastykiem-projektantem ubioru i inżynierem odzieżownictwa. Przez 15 lat swojego życia zajmowałam się projektowaniem i szyciem odzieży. Miałam przyjemność pracować w kilku dużych i w kilku małych firmach odzieżowych między innymi jako kierownik produkcji, projektant ubioru, konstruktor, technolog i kontroler jakości. Zdarzyło mi się też być specjalistą od reklamy :D. Najmilej jednak wspominam asystowanie kostiumologom przy produkcjach filmowych – „Pierwszy milion” Waldemara Dzikiego i „Janek” Piotra Lewandowskiego.

Aktualnie pracuję w rodzinnej pracowni „Forma” jako projektant i wykonawca torebek. Jestem w dość komfortowej sytuacji, ponieważ mój zawód jest jednocześnie moją pasją :) Interesuje mnie wszystko, co związane jest z technologią szycia, optymalizacją procesu produkcyjnego, maszynami szwalniczymi, projektowaniem, modą, stylizacją, ale zwariowałabym chyba, gdybym tylko tym się zajmowała ;) Od czasu do czasu, dla rozładowania napięcia rysuję, albo popełniam jakiś abstrakcyjny obraz. Interesuję się też projektowaniem wnętrz, makijażem artystycznym, marketingiem. Uwielbiam wakacyjne wyjazdy i czytanie książek, ale to chyba lubi każdy.

Ogólnie jestem optymistką i marzycielką, choć twardo stąpam po ziemi. Kompletnie nie nadaję się na intrygantkę i nie lubię tego u innych. Nie znoszę zawiści, zazdrości, knowania i manipulacji.  Bardzo za to cenię u ludzi inteligencję, wiedzę, pasję, umiejętność realizowania swoich marzeń, otwartość, bezpośredniość i specyficzne poczucie humoru z autoironią włącznie :).

Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Marlena Forma

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s