Nowy kształt torebek F by F

Kwadratowe, Torebki, Wiadomości

Bardzo lubię okrągłe torebki. Lubie je szyć i lubię je nosić. Pomyślałam jednak, że już najwyższy czas, aby w pracowni F by F pojawiło coś choć trochę odmiennego. Nie będzie to rewolucja, bo konskonstrukcja nowej torebki pozostanie taka sama, zmieni się  natomiast kształt przodu. Przewrotu nie ma, bo choć nie wszyscy muszą gustować w okrągłych torebkach, to z tego, co wiem większości bardzo odpowiadała sama budowa okrąglaków.

Poniżej przedsmak tego, co już niedługo będzie dostępne w galeriach, w naszej pracowni i tutaj na blogu. Przy okazji wymyśliłam też nowy wzór aplikacji „odwróconej” lub jak kto woli „podszywanej” :) Można go układać na torebce aż na 8 sposobów! :) Jak z pewnością się domyślacie będzie też kilka wariantów kolorystycznych. Jedna z takich torebek na pewno będzie wisieć na moim ramieniu  :) 

Zabieram się do pracy, by jak najszybciej pokazać Wam rezultaty i napisać coś więcej o „kwadratowej” torebce. Właśnie… nie mogę wymyślić dla niej nazwy. Nazwa „kwadratowa” do mało kwadratowej torebki chyba nie bardzo pasuje… :)

Reklamy

6 uwag do wpisu “Nowy kształt torebek F by F

  1. Byłoby miło :) . Sama wiesz, że jestem SPEC od haseł i innych takich więc i wena moja promieniuje na otoczenie :) Powodzenia!

  2. Pięknie dziękuję! :)
    Yfcia, dzięki Tobie mam już chyba nazwę dla tej torebki ;)

  3. A ta znowu dała czadu! Przypomniały mi się od razu moje ulubione motywy secesyjne :) A kształt torebki to cukierki typu „Hall’s” :)))) Bossskie! Apetyczne! Mniam, mniam :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.