Czekoladowe pastylki

Okrągłe, Torebki

Na życzenie pewnych przemiłych osób, którym bardzo dziękuję  :) powstały dwa czekoladowe okrąglaki, które prezentuję poniżej.  Pierwszy miał być brązowo-czarny, drugi w kolorze gorzkiej czekolady z mlecznoczekoladową aplikacją.

Na własną odpowiedzialność pozwoliłam sobie zmienić nieznacznie koncepcję. Oczywiście o wszystkim na bieżąco informowałam zainteresowane osoby :) W pierwszej torebce do czarnych dużych liści i tła w kolorze mlecznej czekolady dodałam odrobinę ciemnego brązu dla przełamania kontrastu kolorystycznego. Pomyślałam też, że takie rozwiązanie kolorystyczne będzie praktyczniejsze dla przyszłej właścicielki, ponieważ rozszerzy nieco możliwości komponowania torebki z garderobą.

 W drugiej torebce zmian było więcej. Tym razem nie zostały one podyktowane wyglądem torebki, ale rodzajen materiałów. Ciemnobrązowy delikatny ekozamsz wydał mi się zbyt wiotką tkaniną, by wykorzystać ją na tło do tak dużej aplikacji. Bałam się po prostu, że choć podklejona płótnem będzie się marszczyć i zniweczy cały efekt, dlatego wybrałam sztywniejszy ekozamsz w kolorze mlecznej czekolady. Całość kompozycji rozjaśniłam małymi listkami używając ekozamszu w kolorze rudym.

 

 

  

 

Obydwie torebki są już w rękach swoich właścicielek i na szczęście bardzo im się spodobały :) , a ja ogromnie się z tego cieszę :)

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Czekoladowe pastylki

    1. Dzięki za miłe słowa :) Ogromnie się cieszę, że jesteś zadowolona :) Niech okrąglak służy Ci przez długie lata!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.